As Roma Játékosai, Az As Roma Európa-Bajnoksága, Avagy Így Teljesítettek A Játékosaink | As Roma

Telepítse a SofaScore applikációt és kövesse élőben Roma Venezia a mobilján! * Fontos üzenet – A a U-TV-tel karöltve több, mint 140, 000 élő streamet közvetít egy évben. Mindazonáltal, kérjük vegye figyelembe, hogy ilyen események streamelési tulajdonjoga általában országos szinten van, ezért előfordulhat, hogy egyes országokban bizonyos eseményeket nem lehet nézni a korlátozások miatt. Mielőtt csatlakozik a U-TV-höz és pénzt tölt fel, hogy nézhesse a Roma Venezia, vagy bármely másik eseményt, ajánljuk, hogy ellenőrizze a U-TV oldalon, hogy, a tartózkodási helyétől függően, tudja -e nézni az élő streamet.

AS Roma csapatszám 2022, AS Roma játékosok - AiScore Football LiveScore

Dzsudzsák Balázsék ráadásul olyan csapattal mérkőzhetnek meg a bajnoki rajt előtt, melynek szakmai munkáját José Mourinho irányítja. A portugál sztártréner idén májusban 3 évre szerződött a Farkasokhoz. Az esetleges tévéközvetítésről zajlanak az egyeztetések. Legutóbbi mérkőzések eredményei Lezajlott mérkőzések OTP Bank Liga 21/22 DVSC ZTE FC Paksi FC DVSC DVSC Újpest FC Iratkozz fel a hírlevelünkre! Támogatóink és szponzoraink

A webáruházunk kínálatában megtalálhatóak az olasz labdarúgás egyik legnagyobb klubjának, az AS Roma szurkolói termékei is. Széles termékválasztékkal rendelkezünk, mint telefon tokok, órák, és pénztárcák – minden termék a klub színeit viseli. A 26500 HUFmeghaladó megrendelés esetén, ingyen házhoz szállítjuk a megrendelt termékeket! AS Roma, az örök város labdarúgó csapata, amely az olasz foci élmezőnyébe tartozik. Törénelmük során sok sikert begyűjtöttek már. A klub megalapításának az éve 1927, amikor is három római klub egyesült, amelyek ugyanabban a stadionban játszottak, ami az AS Roma otthona is egyben Stadio Olympico, az Olimpiai stadion. A stadionon is osztoznak jelenleg, a városi riválisával a Lazióval. Az AS Roma sikerei Az AS Roma eddig háromszor szerezte meg a bajnokságban a végső győzelmet, és az olasz kupákban is többször győzedelmeskedett, köztük kilencszer győzött az olasz kupában, és kétszeres Olasz Supercopa győztes. A nemzetközi megmérettetésekben nem volt túl sikeres és szerencsés a klub, azonban meg kell említeünk az 1961-es Vásárvárosok Kupája győzelmet.
A Juventus játékosai a pályán várták a Napoli futballistáit Forrás: AFP/Vincenzo Pinto Az AS Roma szeptember 19-én, a nyitókörben 0-0-s döntetlent játszott a Hellas Verona vendégeként, de a találkozó három pontját 3-0-s gólkülönbséggel a hazai csapatnak ítélték Amadou Diawara jogosulatlan szerepeltetése miatt. A másodfokú ítélet nem találta megalapozottnak a fellebbezést, a guineai játékos ugyanis nem szerepelt a klub szezonrajtra leadott felnőtt keretében. A 23 éves középpályást vélhetőleg figyelmetlenségből nem tüntették fel a felnőtt futballisták között, a nevét az U22-es névsorban adták le annak ellenére, hogy a kora miatt ott már nem szerepelhet. A Napoli és a Roma a számukra kedvezőtlen ítéletek ellenére harmadik és negyedik helyen áll a tabellán, egyformán három ponttal lemaradva a listavezető AC Milantól. Ne maradjon le az ORIGO cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail címét és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.

Videos

A Hyundai 1999 óta a FIFA Top partnere, 2017-ig 18 éven át volt az UEFA elkötelezett támogatója és továbbra is kiemelt részt vállal a nemzeti válogatottak, valamint egyéni klubcsapatok támogatásában több országban: Franciaországban az Olympique Lyonnais, a következő szezontól az Egyesült Királyságban a Chelsea FC, Spanyolországban az Atlético de Madrid valamint Németországban a Hertha BSC támogatója lesz.

Az Internazionale hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Romát a labdarúgó Olasz Kupa negyeddöntőjének kedd esti mérkőzésén, bejutott a legjobb négy közé, ahol a Milan–Lazio csata nyertese lesz az ellenfele. A vezetést megszerző Edin Dzeko nyakában a később szintén gólt lövő Alexis Sánchez (Fotó: Getty Images) A korábbi nagy diadalai helyszínére római edzőként először visszatérő José Mourinhót szinte azonnal góllal köszöntötte volt klubja, ráadásul a sors kifürkészhetetlen akaratából egy korábbi "farkas" jóvoltából: a 2. percben Ivan Perisic nagyszerű bal oldali beadását Edin Dzeko bombázta kapásból a vendégek kapujába. A GÓL ITT! Az első negyedóra végére akár padlóra is kerülhetett volna Mourinho csapata, de Nicolo Barella távoli bombáját "védte" a léc, majd következtek Rui Patrício percei – a római kapus előbb Milan Skriniar, aztán Dzeko fejesét védte. Ennyi már elég volt a sárga-pirosak ébredéséhez, a 22. percben kis híján meg is született az egyenlítő góljuk, de Nicolo Zaniolo közeli lövését lábbal védte Samir Handanovic.

"A legrosszabb hiányosság egy embernél a tökösség és a személyiség hiánya. Félsz a nagy meccsektől? Akkor menj el a Serie C-be játszani, nyomás nélkül, bajnokok és nagy stadionok nélkül. Töketlen vagy, és ez a legrosszabb dolog egy ember számára. " Forrás: Címkék: AS Roma, Mourinho

Video

Rendkívül tapasztalt csapatról beszélünk, akik nem véletlenül jutottak az elődöntőbe. Kiváló játékosaik vannak. " "Úgy hiszem, hogy két nagyszerű mérkőzés vár ránk ellenük és jól felkészültünk rájuk és magabiztosak vagyunk. Mindent megteszünk a továbbjutásért. " A brazil védő jól ismeri az olasz ellenfelet, hiszen a 2015/16-os szezont az Interben töltötte, valamint a Porto színeiben is pályára léphetett már a Giallorossi ellen. Az olasz csapat nagy változáson ment át az elmúlt években, ám a bosnyák támadó, Edin Dzeko még mindig ott van, aki a Manchester City játékosaként 5 gólt is jegyez a Manchester United ellen. Telles szerint számára nem szabad lehetőséget adniuk védőtársaival, mert megfizethet érte a csapat. "Nagyon veszélyes támadó, akinek kisujjában van a gólszerzés. Fizikálisan erős alkat, aki állandó veszélyt jelent a kapura, ezért figyelnünk kell rá, de úgy gondolom, hogy a védőtársakkal felkészültünk rá. " "Tisztában vagyunk az elődöntő súlyával és az ellenfél játékosainak képességeivel.

A római rohamok a 26. minutumban értek góllá, Ibanez indításával Borja Mayoral lépett meg, és ki is használta a ziccert, magabiztosan lőtt 13 méterről a kapuba (1-1). A megsérülő Szécsi Márkot félóra után Kusnyír Erik váltotta, a 31. percben pedig fordított az olasz sztárgárda: egy újabb hosszú indítás után Pellegrini becsapta Deslandes-ot, és a kimozduló Kosicky mellett a bal alsóba helyezett (2-1). Látszott, mennyire erős csapata van egy olasz első osztályú topklubnak, nem volt könnyű dolga a Lokinak, ráadásul Bódi Ádámot is ápolni kellett, a rómaiak néha elég keményen játszottak. Az első félidő végén aztán némileg elapadtak az események (már ha nem számítjuk Pellegrini kapufáját), a szünetig több gól már nem esett. A második félidőre érkezett többek között Diawara, Smalling, Dzeko, Zaniolo és El Sharawy is, debreceni oldalon Sós Bence helyett Ugrai Roland állt be. A rómaiak nem hagytak kétséget nagyszerűségükről, az 52. percben egy gyors támadás végén Zaniolo emelt lazán a debreceni kapuba (3-1), ám a DVSC két minutumon belül válaszolt, Bévárdi Zsombor elfutása és lövése után Ugrai Roland piszkálta be a kipattanót (3-2).